Przyjęcie z widokiem na sztukę

MAR

05

1935

Przyjęcie z widokiem na sztukę

Każda wyjątkowa okazja wymaga odpowiedniej oprawy. W Pałacu w Grochowiskach Szlacheckich łączy się miejsce z duszą, anturaż potraw i wykwintnych trunków, oraz malownicze otoczenie, dając Ci coś więcej niż kolejne miejsce na kolejne spotkanie.

Z WIDOKIEM NA PARK…

Pałacowe wnętrza, przytulny Ogród Zimowy i wszechobecna sztuka sprawiają, że u nas poczujesz się jak w innej epoce. To właśnie tu, pięknie odrestaurowane meble i bibeloty są tłem dla radosnych spotkań przyjaciół, wydarzeń biznesowych oraz rodzinnych uroczystości. Przestronny i zarazem przytulny Ogród Zimowy będzie cichym obserwatorem Waszych rozmów, wspomnień, planów i celebrowania wspólnej uczty smaków.

… ALE NIE TYLKO!

Wspieramy prostotę i piękno, nie tylko na talerzu! W Pałacowej obcujesz z pięknem na wielu płaszczyznach. W najbliższym czasie oprócz otoczenia naszego zabytkowego parku, Waszym spotkaniom „przyglądać” się będzie Sztuka Pani Małgorzaty Rynarzewskiej, absolwentki Sztuk Wizualnych w Poznaniu. Jej niebanalne spojrzenie na świat, jest punktem wyjścia dla wielopłaszczyznowych obrazów. U nas z bliska przyjrzysz się jej dziełu pt. „Myślę”, a na stronie Artystki zobaczysz więcej prac. Zapraszamy na www.rynarzewska.com

Zapraszamy!

Czekamy na Ciebie w „Pałacowej”!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania..