Wesele Poznań

JUN

05

6330

Wesele Poznań

Marzenia all inclusive

Wesele Poznań to z pewnością jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł wśród zaręczonych Par z Poznania i okolic.  Co roku, zazwyczaj w okolicach września i października, kiedy już skończą się ostatnie wakacyjne wyjazdy wiele Par zmienia swój status związku na „zaręczony”. I właśnie w tym momencie wszystko nabiera rozpędu! Kiedy w końcu rozpoczniecie gorączkowe przygotowania do tego najważniejszego dnia w Waszym życiu pierwsze o czym zdecydujecie to właśnie wybór odpowiedniej sali na wesele w Poznaniu.

Chcecie wiedzieć jak zorganizować ślub i wesele marzeń w Poznaniu lub okolicach?

Wczytajcie się w szczegóły!

Wesele w Poznaniu – ciekawe miejsca.

Wybór ciekawych miejsc na wesele w Poznaniu jest naprawdę ogromny. Począwszy od luksusowych hoteli w centrum, przez restauracje w obrębie Starego Rynku, aż po kluby, gdzie zorganizujecie mniej formalne przyjęcie weselne. Na co więc powinniście zwrócić uwagę? Oto krótka lista, która Wam pomoże:

  • Charakter miejsca – czy jest spójny z Waszą wizją ślubu i wesela? 
  • Dojazd – czy przykładacie do tego elementu dużą wagę i chcielibyście, aby miejsce było jak najlepiej skomunikowane czy też liczycie na to, ze Goście pojadą tam gdzie ich zaprosicie?
  • Menu – czy zaproponowane menu jest spójne z Waszym gustem oraz charakterem miejsca?
  • Warunki rezerwacji – jaka jest wysokość opłaty rezerwacyjnej, menu oraz dodatkowych usług?

Kiedy już odpowiecie sobie na te pytania i skonfrontujecie je z Waszymi marzeniami pora na kolejny krok. 

Przyjęcia weselne Poznań.

Przyjęcia weselne w Poznaniu mają to do siebie, że z łatwością dostosowują się do pomysłów Pary Młodej. Myślicie o tradycyjnym weselu, a może raczej nietypowym i nieformalnym przyjęciu weselnym? Menu w stylu fusion czy raczej sushi? Możliwości jest naprawdę mnóstwo – jedyne co Was ogranicza to Wasza wyobraźnia.  

A gdyby tak puścić wodze fantazji i nagle znaleźć się w sielskiej okolicy na łonie natury?

Sale weselne Poznań i okolice – marzenia all inclusive.

Jeśli nagle stwierdzicie, że w Poznaniu nie udało Wam się znaleźć miejsca na Wasze wesele marzeń – mamy dla Was salę weselną niedaleko Poznania! Dbałość o najdrobniejsze detale, stylowy i autentyczny wystrój, zabytkowe meble oraz urocze bibeloty z minionej epoki to doskonała sceneria na romantyczne wesele pod Poznaniem. Do tego wyśmienita kuchnia oparta wyłącznie na świeżych, lokalnych produktach oraz niespotykana gościnność – właśnie tak wygląda nasz przepis na udane przyjęcie weselne w Poznaniu i okolicach. 

Wesele pod Poznaniem – nieskończenie wiele możliwości.

Wesele pod Poznaniem daje Wam nieskończenie wiele możliwości! Wystarczy krótka podróż samochodem i nagle przeniesiecie się w romantyczną rzeczywistość klasycystycznego Pałacyku. Do tego urokliwe otoczenie zabytkowego parku sprawi, że Wasze wesele będzie po prostu wyjątkowe. 

ślub_cywilny_w_plenerze

Ślub w plenerze Poznań 

Myśleliście kiedykolwiek o uatrakcyjnieniu już samej ceremonii ślubu? Nasz park to ponad 2,5 ha weselnych możliwości! Ślub w plenerze to absolutnie wyjątkowe przeżycie, które odczarowuje ze sztywności oraz poważnych min. Co powiecie na uroczystość pod zabytkowym kasztanem, nad stawem lub w świątyni dumania? Otuleni soczystą zielenią, uśmiechami Waszych bliskich i dyskretną muzyką powiecie sobie TAK dokładnie jak doskonałej scenie Waszego ulubionego, romantycznego filmu. 

 ślub_w_plenerze

Więcej o weselach w naszym Pałacu dowiecie się tutaj oraz na naszym facebooku

 

Z pewnością zainteresują Was również te artykuły:

Piękny ślub nie musi być drogi

Najlepsze firmy branży ślubnej 

5 najważniejszych rzeczy na Waszym ślubie i weselu

 

Czekamy na Ciebie w „Pałacowej”!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania..