Pałac na wesele Bydgoszcz | Poznań

JUN

13

6056

Pałac na wesele Bydgoszcz | Poznań

Ślub i wesele marzeń

Ostatnie parę kilometrów drogi zaczyna Wam się niebezpiecznie dłużyć. Po zjechaniu z głównej drogi krajobraz zaczyna się lekko zmieniać. Pola zażółcone kwitnącym rzepakiem, w oddali gęsty las i delikatne pagórki. Już zaczynacie się zastanawiać czy nie pomyliliście  drogi kiedy nagle zauważacie drogowskaz „Pałac w Grochowiskach Szlacheckich”. To musi być tu! Dojeżdżacie do bramy i nagle Waszym oczom ukazuje się niesamowity widok… W sercu Pałuk znajdziecie pałac na wesele inny niż wszystkie.

Jak to możliwe?

Wczytajcie się w szczegóły!

Pałac na wesele – okolice Poznania.

Wystarczy krótka podróż samochodem trasą S5 z Poznania, abyście znaleźli się w zupełnie innym świecie. I choć w Poznaniu jest mnóstwo doskonałych miejsc na organizację wesela to jednak coraz więcej Par Młodych szuka nietypowych, a zarazem autentycznych lokalizacji, które emanują wyjątkową atmosferą. W mniej niż 50 minut znajdziecie więc pałac na wesele w okolicach Poznania, gdzie wspólnie zorganizujemy Wasze wesele marzeń w romantycznej scenerii tajemniczego parku lub w stylowych wnętrzach Pałacu. 

Pałac na wesele – kujawsko-pomorskie.

Pałuki to historyczny region leżący na styku dwóch województw: wielkopolskiego oraz kujawsko-pomorskiego.  To właśnie ta ciekawa lokalizacja sprawia, że czujemy się „łącznikiem” pomiędzy tymi województwami. Pałac na wesele w kujawsko-pomorskim to doskonały pomysł na organizację nietypowego wesela, który umiejętnie połączy tradycję z nowoczesnością. Szybkie połączenie z Bydgoszczą, Toruniem, Żninem oraz Inowrocławiem pozwala wszystkim Gościom dotrzeć na przyjęcie weselne bez wielogodzinnej i męczącej podróży. 

Pałac na wesele Poznań | Bydgoszcz

Wesele w Pałacu – stylowe wnętrza.

Skąpany w słońcu ogród zimowy z widokiem na park i staw, klimatyczna sala Barowa i Kredensowa, a może uroczy Salonik? Stylowe wnętrza naszego Pałacu przeniosą Was wprost do minionych epok, a Wy poczujecie się naprawdę wyjątkowo. Przez wiele lat systematycznie urządzaliśmy wnętrza Pałacu o kolejne, autentyczne drewniane meble, urocze bibeloty oraz stylowe obrazy co sprawia, że Wasze wesele w Pałacu zyska wyjątkową oprawę uzupełnioną o romantyczny blask świec oraz zapach Waszych ulubionych kwiatów. 

Wesele w Pałacu – staropolskie fantazje kulinarne.

Aromatyczny krem ze szparagów lub chłodnik z szyjkami rakowymi latem, a może zaskakujący krem z suszonych borowików jesienią? Niezależnie od pory roku w której odbędzie się Wasz ślub oraz wesele sprawimy, że przy weselnym stole przeniesiecie się w świat staropolskich fantazji kulinarnych. Z dumną kultywujemy sprawdzone przepisy na kaczkę po staropolsku lub zrazy z dzika, dzięki czemu Wasze wesele w Pałacu będzie smakowitą ucztą, która na długo pozostanie w pamięci Waszych Gości. Wszystkie potrawy wykonujemy w naszej kuchni jedynie na bazie najlepszych i sprawdzonych produktów od lokalnych dostawców. Dzięki temu nasze tarty z malinami lub truskawkami znikają ze słodkiego bufetu szybciej niż natychmiast!

 Pałac na wesele

Wesele w Pałacu – park pełen możliwości.

Nasz Pałac otula ponad 2,5 ha zabytkowego parku gdzie organizujemy romantyczne śluby i wesela pod dachem błękitnego nieba. Wyobraźcie sobie elegancko nakryte okrągłe stoły dookoła których szumią liście i śpiewają ptaki… Bezpośrednie wyjście na zielony dywan sprawia, że po krótkim spacerze po parku oraz drinku pod stuletnim kasztanem z nową energią usiądziecie do wspólnego posiłku. Bezpośrednie i zadaszone przejście pomiędzy namiotami, a parkietem do tańczenia uchroni Was przed deszczem nawet przy silnym wietrze. 

Wesele w Pałacu

Wesele w Pałacu – niepowtarzalna atmosfera.

Wesele w Pałacu to również niepowtarzalna atmosfera. Uwielbiamy radosne przygotowania do każdego wesela, ubieranie stołów, idealnie wyprasowane obrusy, coraz bardziej zaskakujące aranżacje kwiatowe i pomysły naszych Par Młodych na prezenty dla Gości. To wszystko sprawia, że każde wesele jest po prostu niepowtarzalne i na zawsze zapisuje się również w naszej pamięci.

 

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o ślubie cywilnym i weselu w Pałacu? 

Skontaktujcie się z nami przez zakładkę kontakt lub za pośrednictwem facebooka, a my z przyjemnością odpowiemy na Wasze pytania. 

 

Z pewnością zainteresują Was także nasze pozostałe artykuły:

Najlepsze firmy branży ślubnej 

Piękny ślub nie musi być drogi 

Kościół p.w. św. Mikołaja w Gąsawie 

 

Czekamy na Ciebie w „Pałacowej”!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania..