NOCLEGI BLISKO BYDGOSZCZY

RESTAURACJA | IMPREZY RODZINNE | WESELA | KONFERENCJE

PAŁACOWA OFERTA TWOICH MARZEŃ

Rodzinny wypoczynek, nastrojowa kolacja we dwoje, kameralny jubileusz, huczny bal, stylowe wesele, a może konferencja lub eleganckie spotkanie pod krawatem? Z nawiązką spełnimy każde Twoje życzenie, nadając mu nastrojową oprawę, która zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia.

NOCLEGI

Pięknie odrestaurowany pałac otulony pachnącym ziołami parkiem. Wnętrza o wyjątkowej osobowości, w których można odnaleźć stylowe akcenty z lat 20-tych, szlachecką nostalgię oraz elementy wielkopolskiego baroku. Każdy pokój zachwycający unikalnym i jednym w swoim rodzaju wystrojem. Tak właśnie wyglądają nasze pokoje, w których odnajdziesz swoje miejsce na mapie marzeń.

Zapraszamy na przechadzkę po naszej wirtualnej galerii

RESTAURACJA PAŁACOWA

Co powiesz na staropolskie przeboje kulinarne w oryginalnej aranżacji naszego mistrza kuchni? W jednej z naszych nastrojowych sal restauracyjnych zabierzemy Cię w siódme niebo kulinarnej przyjemności, które zmienia odcienie smaku zgodnie z porami roku. Na kawę, deser lub kieliszek pysznej nalewki zaprosimy Cię do oranżerii lub do przytulnej sali kominkowej.

Kliknij i sprawdź naszą restaurację od kuchni

IMPREZY RODZINNE

Zorganizujemy dla Ciebie romantyczną rocznicę ślubu, jubileusz, komunię lub chrzciny, dbając, aby menu zachwyciło zmysły Twoich Gości, a wyjątkowa atmosfera rodzinnego święta unosiła się w powietrzu.

Dowiedz się więcej o naszej rodzinnej ofercie

PRZYJĘCIA WESELNE

Marzycie o stylowym weselu w pałacowych klimatach? Kiedy już powiecie sobie „Tak” i przy dzwiękach marsza Mendelsona odbierzecie pierwsze gratulacje na nową drogę życia, w Pałacu będzie czekało na Was bajkowe przyjęcie weselne.

Kliknij i zakochaj się w Grochowiskach

KONFERENCJE I IMPREZY FIRMOWE

Organizujemy imprezy firmowe, szkolenia oraz konferencje do 50 osób, zapewniając naszym Gościom perfekcyjną obsługę, komfort, nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz apetyczny catering.

Dysponujemy salami umożliwiającymi wspólne i panelowe obrady/spotkania oraz przeszkloną oranżerię z malowniczym widokiem na biznes.

Sprawdź naszą ofertę klasy biznes

Serdecznie zapraszamy