IMPREZY PLENEROWE BYDGOSZCZ | TORUŃ | POZNAŃ

UROCZYSTOŚCI RODZINNE, PIKNIKI, EVENTY FIRMOWE

Co powiesz na imprezę plenerową pod dachem błękitnego nieba? W naszym bajkowym parku, którego wnętrza zaprojektowała sama natura, organizujemy eleganckie przyjęcia w stylu garden party, uroczystości rodzinne, nastrojowe pikniki, apetyczne imprezy z grillem i otwartym barem na świeżym powietrzu oraz eventy firmowe z podwójną dawką pozytywnej energii.

IMPREZY PLENEROWE PYSZNE Z NATURY

KONCERTOWA KUCHNIA

Nasze imprezy plenerowe odbywają się przy akompaniamencie śpiewu ptaków, nastrojowych cykad świerszczy oraz szumu wiatru w koronach drzew. Właśnie przy takiej muzyce – na świeżym powietrzu lub w oranżerii serwujemy wykwintne staropolskie potrawy w oryginalnej aranżacji naszego mistrza kuchni.

3, 5 ha MOŻLIWOŚCI

Nasz park to aż 3,5 ha naturalnego piękna: rozłożysty, baśniowy kasztan, staw, w którym odbijają się słoneczne refleksy, ogródek pachnący ziołami, wierzby płaczące i stare lipy to wprost wymarzona scenografia dla imprez rodzinnych oraz biznesowych eventów.

ROZTAŃCZONY PARK

Drewniany taras to idealne miejsce do tańca. Ciepły wiatr i blask latarni sprawia, że nastrojowa atmosfera udziela się wszystkim naszym Gościom.

POBUDZAMY ENDORFINY

Na życzenie angażujemy zaufaną firmę eventową, której specjaliści planują oryginalne scenariusze imprez integracyjnych, wykorzystując wszystkie możliwości, jake zapewnia nasz nastrojowy park.

Skontaktuj się z nami, aby zapytać o szczegóły

Odpowiemy na każde Twoje pytanie i możliwie szybko przedstawimy Ci naszą ofertą

Serdecznie zapraszamy